Akademia Golfa

AKADEMIA GOLFA DLA UCZNIÓW SP 38 W LUBLINIE

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

W Szkole Podstawowej nr 38 im. H. Sienkiewicza w Lublinie rozpoczyna działalność pierwsza w Lublinie Akademia Golfa dla uczniów szkół podstawowych. Zaraz po przerwie świątecznej przyjmujemy zapisy w sekretariacie szkoły. Zajęcia w Akademii Golfa będą odbywały się nad Zalewem Zemborzyckim. Chcemy stworzyć grupę 20 uczniów (od 9 roku życia), która trenowałaby 2 razy w miesiącu po 1,5 godziny (po zajęciach lekcyjnych w wyznaczone dni powszednie). Dowóz na zajęcia powinni zapewnić rodzice/opiekunowie ucznia. W czasie oczekiwania na dziecko, rodzice/opiekunowie będą mieli możliwość skorzystania z infrastruktury pola golfowego.

Zajęcia są bezpłatne dla uczniów naszej szkoły.

Za organizację zajęć dla uczniów odpowiada Lubelski Klub Golfowy Sp. z o.o.. Treningi poprowadzi profesjonalny szkoleniowiec z ogromnym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich Państwa do odwiedzania nowopowstałych obiektów nad Zalewem Zemborzyckim, wśród których jest nowoczesne pole do minigolfa, a także pola treningowe dla początkujących i profesjonalistów. Gra w golfa to ciekawa propozycja na wspólne, aktywne spędzenie czasu z rodziną lub znajomymi.

Zachęcamy i zapraszamy wszystkich chętnych