„Sportowa Aktywizacja Dzieci”

Podczas zebrań z rodzicami odbyło się spotkanie z Panem Maciejem Knapem – Prezesem UKS „Widok” oraz Panią Magdaleną Górską, która koordynowała realizację programu „Sportowa Aktywizacja Dzieci” w naszej szkole. Zajęcia realizowane we współpracy z UKS „Widok” cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, przynosząc uczniom wiele radości i satysfakcji. 

Nasi goście zachęcali do czynnego spędzania wolnego czasu, podkreślając, że wszelkie formy aktywności fizycznej wpływają pozytywnie na nasze zdrowie i sprawność fizyczną; przygotowali również „Miniprzewodnik” dla dzieci, rodziców i nauczycieli, z którego treścią zapoznać się można na stronie internetowej szkoły – w zakładce „Projekty”. Jest on źródłem ciekawych pomysłów dla wszystkich, którzy lubią spędzać aktywnie czas.