"Mam Talent"

5 kwietnia w naszej szkole odbył się finał konkursu „Mam Talent”. We wstępnych przesłuchaniach brało udział 29 osób w klasach II i III oraz 12 w klasach IV- VI. Zakwalifikowani uczestnicy prezentowali swoje talenty na scenie podczas finału. Uczniowie recytowali, śpiewali, grali na instrumentach, tańczyli w różnych stylach oraz pokazywali układy gimnastyczne. Organizatorami i pomysłodawcami były Pani Anna Słoboda i Pani Elżbieta Kozak.

Komisja w składzie: Pan Wicedyrektor Jerzy Jarosiński, Pani Małgorzata Stolarczyk oraz Pani Anna Wyroślak przyznała następujące miejsca i wyróżnienia dla uczniów klas II i III:

• I miejsce : Zofia Sorbet
Agata Boyen
Martyna Przywecka
• II miejsce: Nikola Nowak
Mateusz Świderski z partnerką
• III miejsc: Marta Dudzicz
• Wyróżnienia: Dominika Gągoł
Bartosz Woliński
Jagoda Posturzyńska
Adela Fornalik i Oliwia Myszala
Małgorzata Woś, Julia Klajda i Anna Charszlak

Komisja w składzie: Pan Wicedyrektor Jerzy Jarosiński, Pani Anna Słoboda oraz Pani Anna Wyroślak przyznała następujące miejsca i wyróżnienia dla uczniów klas IV- VI:
• I miejsce: Ilona i Damian Dudek
Anna Bochen
• II miejsce: Kinga Zajączkowska
Julia Wojnowska i Amelia Michalik
• III Miejsce: Jakub Sorbet
• Wyróżnienia: Szymon Świderski i Barbara Żydek
Wiktoria Wronka i Natalia Kozak
Kornelia Zając i Marcel Niećko

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!!