KOTY „PODBIŁY” POCZEKAJKĘ

                               

    10 czerwca br uczniowie naszej Szkoły zaznaczyli swoją obecność na XI Rodzinnym Festynie  „Wspólnota to ty i ja”, organizowanym corocznie w ogrodach klasztornych Braci Kapucynów przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka” oraz Parafię Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie. Szkolny teatr BEZ MASKI (prowadzony przez panią Annę Łyczewską) zaprezentował przedstawienie Lublin. Miau …”poświęcone naszemumiastu na 700 lecie, które społeczność szkolna obejrzała podczas Święta Szkoły.

    Piosenkę finałową pt. „Niebo potrzebne” zaśpiewał razem z naszymi uczniami jej autor –lubelski bard  - pan Marek Andrzejewski.

Dziękujemy Mu, że umożliwił nam wykorzystanie w przedstawieniu również innych piosenek o Lublinie.