Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakonczenie           Uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/ 2017 rozpoczęły się we czwartek, 22 czerwca 2017 r. uczestnictwem szkolnej społeczności w Mszy świętej sprawowanej przez proboszcza Parafii p.w. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu o. Waldemara Grubkę w intencji dziękczynnej za cały rok pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz z prośbą o udane i bezpieczne wakacje dla pracowników , uczniów i ich rodzin.

       W piątek, 23 czerwca br. na sali gimnastycznej odbyły się uroczyste akademie dla uczniów klas I-VI, podczas których dokonano podsumowania wyników i osiągnięć uczniów. Wyróżniającym się w nauce i zachowaniu oraz laureatom konkursów wręczono nagrody. Pamiątkowymi dyplomami za szczególne zaangażowanie na rzecz szkoły uhonorowani zostali także rodzice i osoby współpracujące z naszą placówką. Część artystyczną dla kl. I- III przygotowali nauczyciele klas drugich, natomiast dla kl. IV- VI - p. A. Łukaszuk . Podczas obu akademii zaprezentowały się zespoły tameczne przygotowane przez p. Annę Słobodę . O oprawę muzyczną akademii zadbała p. A. Bielecka, a plastyczną-p. M. Piasecka – Kozdęba.
Po uroczystościach uczniowie odebrali z rąk wychowawców świadectwa i rozpoczęli zasłużone WAKACJE!

Wkrótce zamieścimy wideorelację z części artystycznch obu akademii a teraz zapraszamy do galerii zdjęć.