Harmonogram konsultacji

 

 

             Harmonogram   konsultacji  w roku szkolnym 2016/2017. Spotkanie wcześniej umówione z rodzicem za pośrednictwem dziennika elektronicznego Vulcan Godziny spotkania  do  7.55  i  po 16.00. Miejsce spotkania zostanie doprecyzowane indywidualnie.

 

Nauczyciel

 

Dzień

Czas konsultacji

1.Wójcik Mirosław

 

wtorek

16.00-16.45

2.Jarosiński Jerzy

 

czwartek

16.00-16.45

3.Bielecka Anna

 

wtorek

7.10-7.55

4.Buzek Iwona

 

czwartek

16.00-16.45

5.Daruk Hanna

 

piątek

16.00-16.45

6.Dudziak Elżbieta

 

czwartek

16.15-17.00

7.Furtak Irena

 

poniedziałek

16.15-17.00

8.Godzińska Barbara

 

środa

16.15-17.00

9.Gołębiowska Anna

 

wtorek

7.10-7.55

10.Gozdalska-Kozak Anna

 

czwartek

16.15-17.00

11.Harasymiuk Dariusz

 

wtorek

18.30-19.15

12.Iwanicka Halina

 

środa

16.00-16.45

13.Kazubek Anna

 

poniedziałek

 

16.15-17.00

14.Kosonowska Renata

 

poniedziałek

7.10-7.55

15.Kozak Elżbieta

 

czwartek

7.10-7.55

16.Kukier Grażyna

 

poniedziałek

16.15-17.00

17.Kwiatkowska Jolanta

 

czwartek

7.10 -7.55

18.Łukaszuk Anna

 

środa

7.10 – 7.55

19.Łyczewska Anna

 

poniedziałek

17.00-17.45

20.Mańka Joanna

 

wtorek

16.15 – 17.00

21.Młodzikowska–Suryś Grażyna

 

środa

7.10 – 7.55

22.Niedźwiadek Beata

 

Czwartek

 

7.10-7.55

23.Nurzyńska Dorota

 

 

piątek

16.15 – 17.00

24.Piasecka Magdalena

 

wtorek

16.15-17.00

25.Piasecka-Kozdęba Małgorzata

 

wtorek

15.30-16.15

26.Piskorowska Monika

 

piątek

7.10 – 7.55

27.PiórkowskaAneta

 

poniedziałek

16.00-16.45

28.s. Podsiad Dorota

 

wtorek

16.00-16.45

29.Przywecka Aleksandra

 

wtorek

16.15-17.00

30.Pyda Marzena

 

poniedziałek

16.15 -17.00

31.Stolarczyk Małgorzata

 

piątek

7.10-7.55

32.Szewczuk Elżbieta

 

poniedziałek

16.15 – 17.00

33.Szkutnik Barbara

 

środa

7.10 – 7.55

34.Szymańska Edyta

 

wtorek

7.10-7.55

35.Ślusarska Anna

 

poniedziałek

16.15 – 17.00

36.Trybalska-Mulak Katarzyna

 

środa

16.20 -17.05

37.s.Turowska Iwona

 

wtorek

16.00-16.45

38.Wiejak Jerzy

 

wtorek

16.00-16.45

39.Wilczyński Andrzej

 

poniedziałek

17.00-17.45

40.Winiarska Ewa

 

środa

16.00-16.45

41.s. Zyzik Anna

 

wtorek

16.00-16.45

42.Żak Jan

 

środa

7.10-7.55