Rowerowy Maj 2017

Urząd Miasta Lublin, Towarzystwo dla Natury i Człowieka, Porozumienie Rowerowe serdecznie zapraszają do udziału w kampanii "Rowerowy Maj 2017" wszystkie szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu Miasta Lublin.

Promowanie zdrowego trybu życia i komunikacji rowerowej wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, których zachęcamy do codziennej aktywności fizycznej, to główny cel kampanii "Rowerowy Maj"

Zasady kampanii są proste, a zabawa trwa pełen miesiąc. Każdy uczeń, który przyjedzie do szkoły w maju na rowerze, deskorolce, hulajnodze lub na rolkach otrzymuje dwie naklejki. Jedną z nich przykleja do swojego rowerowego dzienniczka, a drugą na klasowy plakat Rowerowego Maja. Gwarantuje to dobrą zabawę i zdrową rywalizację, a na zakończenie kampanii nagrody dla uczniów i dla klas. Najbardziej rowerowa szkoła otrzyma zadaszony parking rowerowy.  Najlepsze klasy, w każdej ze szkół – otrzymają grupowe wejściówki na obiekty sportowe i do instytucji kultury, ufundowane przez partnerów Kampanii, a najlepsi uczniowie oraz uczennice nagrody niespodzianki – akcesoria rowerowe.

Regulamin RowerowyMaj 2017.pdf

RowerowyMaj_informator-dla-rodzicow.pdf