„Cała Polska czyta dzieciom” - spotkanie z Oskarem Kwiatkowskim

„Cała Polska czyta dzieciom” - spotkanie z Oskarem Kwiatkowskim


       9 maja 2017 r. naszą świetlicę odwiedził wyjątkowy Gość - Oskar Kwiatkowski, najlepszy polski snowboardzista, którego ostatnie sukcesy: II miejsce na Zimowej Uniwersjadzie w Ałmaty (Kazachstan) oraz srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Seniorów sprawiły kibiciom wiele radości. Nasz Gość reprezentuje Polskę podczas zawodów międzynarodowych i osiąga coraz większe sukcesy.


         Podczas spotkania usłyszeliśmy bajkę pt. "Franklin gra w hokeja".
Po wspólnym czytaniu uczniowie chętnie zadawali gościowi pytania dotyczące początków jego kariery, sukcesów, jak również codziennej ciężkiej pracy podczas treningów. Następnie wspólnie z Gościem wykonali kilka ćwiczeń.
Mieli także okazję obejrzeć, a niektórzy również przymierzyć, elementy stroju reprezentanta Kadry Narodowej Polski.
Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor Mirosław Wójcik wręczył Gościowi pamiątkowy dyplom, a uczniowie otrzymali autografy.