Szkoła Promująca Zdrowie-podsumowanie.

W piątek 19.05.2017 r. odbyło się Uroczyste podsumowanie działań podjętych w ramach realizacji Programu Szkoła Promująca Zdrowie. Na wstępie Pan Dyrektor Mirosław Wójcik przywitał zgromadzonych gości oraz społeczność szkolną.Podczas części oficjalnej w obecności Dyrekcji, Miejskiego koordynatora Programu Szkoła Promująca Zdrowie Pani Moniki Tanikowskiej, Pani Justyny Marciniak z OT ARR w Lublinie, Radnej Miasta Lublin Pani Moniki Orzechowskiej oraz Radnego Pana Marka Wójtowicza, Pani Zofii Dzik Dyrektor Przedszkola nr 46, Pani Marii Kozioł -Kierowniczki Filii nr 24 MBP im. H. Łopacińskiego oraz Pani Anny Orzełowskiej -Kierowniczki Filii nr 26 MBP, przedstawicieli Rady Rodziców -Pani Kamili Świderskiej i Pani Anny Wronki oraz społeczności szkolnej szkolny koordynator Pani Dorota Dąbrowska dokonała prezentacji działań, podejmowanych w naszej szkole na rzecz promocji zdrowia.


W części artystycznej wystąpił szkolny teatr prezentując spektakl pt. "Konkurs piękności" autorstwa Pani Anny Łyczewskiej przeplatany piosenkami zespołu "Świetlik" przygotowanego przez Panią Renatę Serokę. Zgromadzeni mogli również podziwiać pokazy gimnastyki sportowej uczennic przygotowanych przez Pana Darka Harasymiuka.
Na zakończenie dzieci z zespołu "Brzdąc" wprawiły wszystkich w dobry nastrój piosenką
"Od rana mam dobry humor".
Zapraszamy do galerii zdjęć oraz obejrzenia relacji klikając na zamieszczony link

 

Szkolny Koordynator Pani Dorota Dąbrowska prezentuje działania podjęte w ramach realizacji Programu Szkoła Promująca Zdrowie :