Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka
W tym roku Dzień Dziecka nasi uczniowie świętowali pod hasłem "Kulturalnie, Zdrowo i Sportowo".
Z tej okazji uczniowie kl. I b wybrali się do Teatru im. H.Ch.Andersena na spektakl pt.”Koziołek kręciołek”, spacerowali także po Ogrodzie Saskim i wesoło bawili się na placu zabaw.


Klasy IIb, IIc i IIId uczestniczyły w warsztatach outdoorowych w formie gry terenowej „Drzewa on-line”(geocaching) zorganizowanych przez Bawialnię Trolejbus. W Bawialni Trolejbus czas ciekawie spędzała również klasa Ia, piekąc francuskie ciasteczka i uczestnicząc w zabawach integracyjnych.
Klasy Ic, IIa, II d, IIe, IIIa, IIIb, IIIc i IIIe zorganizowały pikniki. Dzieci przyniosły sprzęt sportowy, gry dydaktyczne, klocki. Ciekawe konkursy i gry sportowe uwieńczone zostały meczem piłki nożnej. Po wysiłku fizycznym był czas na odpoczynek na kocach i zdrową przekąskę.
W szkole czekał na wszystkich słodki poczęstunek w postaci sorbetów truskawkowych przygotowany przez Rade Rodziców.